ESRI Polska
3. Rozwiązania mobilne ESRI w archeologii

Scanning 3D oraz DIGITAL - CENTER
Prowadzący: mgr Gerard Wełniak, mgr Jacek Nowakowski
4. ZASTOSOWANIE 2D I 3D W ARCHEOLOGII ORAZ STANDARYZACJA DIGITALIZACJI DOKUMENTÓW

Szczegóły poniżej.

Organizatorzy konferencji zapraszają do zgłaszania oraz prowadzenie warsztatów towarzyszących konferencji.

Zgłoszenia i propozycje prosimy nadsyłać na adres: cyfrowaprzeszlosc@uksw.edu.pl

Ws. informacji szczegółowych oraz organizacyjnych prosimy o kontakt na powyższy adres mailowy.

Termin nadsyłania zgłoszeń dla organizatorów / prowadzących warsztaty upływa 08 października 2010 r.

Termin nadsyłania zgłaszania uczestnictwa w planowanych warsztatach upływa 29 października 2010 r.

Przyjmowane zgłoszenia zostaną poddane ocenie merytorycznej przez Komitet Naukowy, a następnie zakwalifikowane wystąpienia zostaną włączone ostatecznie do programu konferencji.

Informujemy, że ilość miejsc w warsztatach będzie ograniczona. O uczestnictwie w poszczególnych warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły organizacyjne dotyczące warsztatów będą podawane na bieżąco i aktualizowane.

Warsztaty:

ESRI Polska
Prowadzący: mgr inż. Piotr Kaczmarek

1. Teledetekcja w archeologii
2. Rozwiązania ArcGIS w archeologii
3. Rozwiązania mobilne ESRI w archeologii

ZAKRES TEMATYCZNY

Wstępny termin warsztatów – 10 listopada 2010 r.
Udział bezpłatny.
Termin nadsyłania zgłoszeń – 29 listopad 2010 r.
Liczba miejsc ograniczona – o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
Zgłoszenia w formie mailowej (formularz zgłoszeniowy – warsztaty) przyjmowane na adres:
cyfrowaprzeszlosc@uksw.edu.pl

Prosimy o wpisanie tytułu warsztatu, w których deklarują Państwo udział.
Szczegółowe informacje dotyczące warsztatów zostaną podane pod koniec października br.

Scanning 3D oraz DIGITAL - CENTER
Prowadzący: mgr Gerard Wełniak, mgr Jacek Nowakowski

- digitalizacja dziedzictwa kulturowego, jak również archeologicznego jako proces skierowany w stronę tworzenia zasobów cyfrowych,
- praktyczne zastosowanie digitalizacji oraz zasobów cyfrowych w dziedzinie archeologii,
- standaryzacja i jej zastosowanie  w procesie digitalizacji zbiorów bibliotecznych i archiwalnych na podstawie 17 lat pracy Digital Center,
- próby standaryzacji stosowania nowych technologii digitalizacji w pracach i badaniach archeologicznych,

Wstępny termin warsztatów – 10 listopada 2010 r.
Udział bezpłatny.
Termin nadsyłania zgłoszeń – 29 listopad 2010 r.
Liczba miejsc ograniczona – o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
cyfrowaprzeszlosc@uksw.edu.pl

Prosimy o wpisanie tytułu warsztatu, w których deklarują Państwo udział.

Formularz zgłoszeniowy:

1. Organizator warsztatów